Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!
 

O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z czołowych przedstawicieli włoskich producentów oraz dystrybutorem klamek, akcesoriów i okuć do drzwi i okien. Nasze produkty  charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nieprzeciętym wyglądem estetycznym. Oferujemy zarówno klamki tradycyjne oraz nowoczesne tworzone zgodnie z najnowszymi trendami panującymi na rynku. Dział rozwoju w naszej firmie na bieżąco monitoruje nowości techniczne oraz zmieniającą się modę i styl wykończeń wnętrz.

Produkcja

Produkcja klamek oraz okuć drzwiowych jest dla nas najważniejsza, dlatego przykładamy szczególną uwagę do całego procesu produkcji. Począwszy od projektu, poprzez wykonanie prototypu, konsultujemy oraz testujemy funkcjonalność nowo powstałego produktu. Aby produkt mógł wejść dalej do masowej produkcyj musi spełniać wszytki wymogi bezpieczeństwa i posiadać wysokie walory estetyczne.

Jakość jest fundamentem każdej marki. Dział techniczny kontroluję produkcję z najwyższą dokładnością, zaczynając od odpowiednich materiałów, wszystkich procesów produkcji, kończąc na finalnym produkcie. Dzięki temu oferujemy produkty o najwyższej jakości.

Ochrona środowiska  ma zasadnicze znaczenie dla jakości życia obecnych i przyszłych pokoleń. Nasza firma stara się optymalnie połączyć trwałość produktów z bezpiecznymi procesami  ich wytworzenia. Dlatego nasza polityka bazuje na najnowszych standardach europejskich, na każdym etapie procesów produkcyjnych, poświęcając wile uwagi ochronie i poszanowaniu środowiska naturalnego.

w
w
w
width="538" height="422" />
 
width="403" height="289" />

Dystrybucja

Współpracujemy bezpośrednio z producentami wiec możemy zaoferować, Państwu pełną ofertę produktową w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się produkty takich uznanych marek światowych, jak:

  • MANDELLI
  • STYLL
  • OPTA

Szczególną uwagę przykładamy nie tylko do jakości oferowanych produktów, ale także do wysokich standardów obsługi naszych klientów. Dlatego nasz dział handlowy zapewnia wysoką jakość w kontaktach z Państwem, w celu uzyskania pełnej satysfakcji. Naszym zadaniem jest to, aby Państwa potrzeby zostały w pełni zrealizowane.

 

 

 

 

 

Sklep on-line producenta

Sklep on-line producenta

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo naszą produkty w konkurencyjnych cenach producenta.

Oprócz standardowego wachlarza produktów, w sklepie czekają na Państwa m.in. rabaty dla stałych klientów, promocje oraz wyprzedaże. Serdecznie zapraszamy.


przejdź do sklepu

Strony internetowe Nowy Sącz
ładowanie

do_gory