kolekcja REGUITTI

Reguitti Spa to grupa ludzi którzy zwracają uwagę na swoją pracę i życzenia klientów. Nie tylko zobowiązuje do wytwarzania produktu, ale także do zapewnienia najlepszych standardów obsługi klienta dzięki ciągłej wymianie doświadczeń. Dynamizm, terminowość, konkretność, nieustępliwość, ciągła weryfikacja, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta są charakterystycznymi cechami, w których rozpoznajemy siebie.Doświadczenie użytkownika, kontakt z detalistami, nasze możliwości produkcyjne i handlowe są etapami procesu, który po ponad czterdziestu lata doprowadził firmę do tej wielkości. Nie udajemy, że jesteśmy doskonali, ale wiemy, że jesteśmy gotowi ulepszać  i reagować na najróżniejsze potrzeby i najbardziej specyficzne modyfikacje naszych klientów.Ta elastyczność, która często odbywa się kosztem łatwiejszej standaryzacji, sprawia, że ​​doceniamy naszych klientów, zawsze gotowych aby "wystawić nas na próbę".
 
KLAMKI ROZETY KWADRATOWE KLAMKI ROZETY OKRĄGŁE KLAMKI NA SZYLDZIE AKCESORIA DRZWIOWE
Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/bwsl3/domains/siapre.pl/public_html/admin-inf/wp-includes/formatting.php on line 442

Array

Sklep on-line producenta

Sklep on-line producenta

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo naszą produkty w konkurencyjnych cenach producenta.

Oprócz standardowego wachlarza produktów, w sklepie czekają na Państwa m.in. rabaty dla stałych klientów, promocje oraz wyprzedaże. Serdecznie zapraszamy.


przejdź do sklepu

Strony internetowe Nowy Sącz
ładowanie

do_gory