Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!
 

ANTYBAKTERYJNE

Seria ANTIGERM – kolekcja klamek, uchwytów i innych akcesoriów do drzwi, okien oraz elementów wyposażenia wnętrz z nieograniczoną ochroną antybakteryjną. ANTIGERM to nie tylko idealne rozwiązanie do przekształcania domu w zdrowe miejsce do życia, ale  także do wszystkich miejsc publicznych, w których higiena jest podstawowym wymogiem. ANTIGERM to seria produktów które chronią środowisko, a tym samym poprawiają warunki życia.Antyglaza zabija ponad 99,99% zarazkówPowłoka AntiGerm dziła przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu obniżając  poziom bakterii o ponad 99,99% bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności. Skuteczność działania przeciwbakteryjnego została przetestowana naukowo.Jest idealna w sytuacjach, w których higiena jest podstawowym wymogiem, takim jak żłobki, przedszkola, szpitale, kliniki i domy opieki, jest również wysoce zalecana w twoim domu.W rzeczywistości AntiGerm jest technologią stosowaną do wszystkich rodzajów klamek i uchwytów przeznaczonych zarówno do miejsc publicznych jak i również naszych domów.Jak to działa?

Dzięki specjalnemu technologii AntiGerm w kilka minut, ponad 650 gatunków bakterii, w tym Legionella, Escherichia Coli, Salmonella i MRSA, może zostać zabitych w sposób całkowicie bezpieczny dla ludzi.

Każdy produkt może zostać pokryty specjalną powłoką i stać się produktem AntiGerm. Jony srebra są uwalniane powoli, zabijając lub hamując wzrost bakterii. Jon, absolutnie bezpieczny dla ludzi, przenika przez ścianki drobnoustrojów, blokuje ich rozmnażanie poprzez atakowanie ich DNA, a na koniec zapobiega oddychaniu poszczególnych komórek.

Nasze zdrowie zaczyna się od tego, co dotykamy.

Antybakteryjne działanie antyigermu zostało naukowo przetestowane uzyskując Certyfikat ISO 22196, co zostało wykazane w testach przeprowadzonych przez niezależne brytyjskie laboratoria IMSL.

 

 

KLAMKI ORAZ AKCESORIA DO DRZWI I OKIEN
 

Array

Sklep on-line producenta

Sklep on-line producenta

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo naszą produkty w konkurencyjnych cenach producenta.

Oprócz standardowego wachlarza produktów, w sklepie czekają na Państwa m.in. rabaty dla stałych klientów, promocje oraz wyprzedaże. Serdecznie zapraszamy.


przejdź do sklepu

Strony internetowe Nowy Sącz
ładowanie

do_gory